OK


 
   
     

شرکت TONGTAI  بزرگترین و برترین شرکت سازنده ماشین آلات صنایع ماشینکاری در تایوان میباشد که با بهره گیری از فرهنگ کاری ژاپنی نشأت گرفته از موسس ژاپنی آن، از سال 1969 پا به عرصه تولید ماشین آلات صنایع ماشینکاری نهاده است.این شرکت هر ساله موفق به دریافت جایزه TAIWAN EXCELLENCE AWARD از دولت تایوان به عنوان بهترین تولیدکننده ماشین آلات گردیده است.

   

شرکت  JEENXI با برند تجاری Sunmill ( سان میل )  در سال 2000 د رکشور تایوان تاسیس شد. تخصص اصلی این شرکت تولید ماشین فرز CNC با بهره برداری  از به روز ترین  دانش و تکنولوژی دنیا می باشد .

شرکت آرمان سنجش به عنوان  نماینده رسمی محصولات Sunmill  مفتخر به ارائه خدمات فروش و پس از فروش و جلب رضایت مشتریان می باشد .

 

 


کمپانی Carl Zeiss Optotechnik  آلمان یکی از سازندگان پیشرو در زمینه تولید دستگاه های اندازه گیری اپتیک می باشد. از جمله محصولات این کمپانی می توان به دستگاه اندازه گیری سه بـعدی با تـکنـولوژی نـور آبـی COMET 6 ،L3D COMET و هـمـچـنین دستـگـاه انـدازه گـیری لـیـزری T-SCAN  اشاره نمود.

www.optotechnik.zeiss.com

   

کمپانی Helios Preisser  آلمان یکی از معروفترین تولید کنندگان ابزار آلات و تجهیزات اندازه گیری با سابقه بیش از 75 سال می باشد. از محصولات این کمپانی می توان به کولیس، میکرومتر، ساعت اندیکاتور و تجهیزات بازرسی و کنترلی اشاره نمود.

www.helios-preisser.com

   

کمپانی Third Dimension در سال 1995 در شهر Bristol انگلیس به عنوان کمپانی پیشرو در زمینه توسعه و ساخت سیستم های اندازه گیری غیر تماسی، تاسیس گردید. محصولات این کمپانی در بزرگترین و مشهورترین تولید کننده های صنعت خودرو و هوا فضا استفاده می گردد. از مهمترین محصولات آن می توان به دستگاه اندازه گیری لیزری درز فواصل و نا هم سطحی یا GapGun اشاره نمود.

   

کمپانی  Angelantoni ایتالیا در سال 1932 در کشور ایتالیا با هدف تولید تجهیزات تست و آزمون، تأسیس گردید. از شرکت های زیر مجموعه این کمپانی می توان به ACS اشاره نمود که از سال 1952 در زمینه طراحی و تولید انواع محفظه های تست شرایط محیطی جهت انجام انواع تست ها بر روی اجزاء، قطعات و محصولات نهایی فعالیت دارد.
از محصولات این کمپانی می توان به محفظه های تست شرایط محیطی با قابلیت کنترل دما و رطوبت، شبیه ساز نور خورشید، شوک حرارتی (دو و سه محفظه)، تست وایبریشن، محفظه های تست باران، غبار، خوردگی، تست باتری و بسیاری دیگر از چمبرهای تست های محیطی اشاره نمود.

   

کمپانیEMCOTEST  اتریش با بیش از نیم قرن تجربه در ساخت دستگاه سختی سنج می باشد. از محصولات این کمپانی می توان به دستگاه سختی سنج انیورسال، دستگاه میکرو هاردنس و دستگاه سختی سنج راکول اشاره نمود.

www.emcotest.com

   

کمپانی Zundar با بیش از 20 سال تجربه در زمینه تولید انواع محفظه های تست شرایط محیطی درشهر شانگهای چین فعالیت دارد. این کمپانی محصولات خود را با تکنولوژی پیشرفته و منحصر به فرد خود، در دو سری چمبرهای استاندارد و چمبرهای Customized در سایزهای مختلف ارائه می دهد.

این کمپانی قابلیت تولید محفظه های کنترل دما و رطوبت، شوک حرارتی، محفظه جهت نصب بر روی شیکر، محفظه های تست باران و غبار، شبیه ساز نور خورشید و مادون قرمز و محفظه های مجهز به شاسی دینامومتر، چمبر تست ایربگ و سایر چمبرهای خاص را دارا می باشد.

www.zundartechnology.com

   

کمپانی SM ایتالیا در سال 1984 در کشور ایتالیا تاسیس گردید. کمپانی SM به عنوان یکی از پیشروان تولید تجهیزات اندازه گیری ابعادی که بر روی نوآوری و پیشرفت در سطح جهانی تمرکز کرده است فعالیت دارد. شرکت آرمان سنجش گستر به عنوان نماینده انحصاری کمپانی SM در ایران آمادگی خود را جهت تامین، نصب، آموزش، راه اندازی و خدمات پس از فروش کمپانی SM اعلام می دارد.

   

کمپانی T&S آلمان یکی از سازندگان به نام دستگاه های کانتورگراف در دنیا می باشد . کیفیت اجزای دستگاه، کاربری آسان نرم افزار، پشتیبانی محصولات و همچنین متنوع بودن دستگاه های کانتورگراف جزء ویژگی های منحصر به فرد تجهیزات کمپانی T&S می باشد. شرکت آرمان سنجش گستر به عنوان نماینده انحصاری کمپانی T&S در ایران آمادگی خود را جهت تامین، نصب، آموزش، راه اندازی و خدمات پس از فروش کمپانی T&S اعلام می دارد. 

   

کمپانی TOMELLERI  ایتالیا یکی از تولید کنندگان دستگاه های CMM بازویی پرتابل در دنیا می باشد که در سال 1988 میلادی تاسیس گردید . از ویژگی های دستگاه های کمپانی TOMELLERI می توان به دقت بالا و کیفیت ساخت بسیار عالی اشاره نمود.

   

کمپانی Lavision آلمان در سال 1989 در شهر گوتینگن آلمان تاسیس گردید و در طی سالها همکاری با انستیتو ماکس پلانک و سایر مراکز تحقیقاتی و دانشگاه های معتبر دنیا، به یکی از بهترین و پیشروترین کمپانی های دنیا در زمینه تولید سـیستـم هـای تـصویـربـرداری لـیـزری بـا اسـتـفـاده از انـواع تکنـیک های اپـتیـک مـانند سـیـسـتـم PIV (Particle Image Velocimetry) ، LIF (Laser Induced Fluorescence)  و (Digital Image Correlation) DIC و ... جهت بررسی جریان سیال، تبدیل شده است.

www.lavision.de

   

 

کمپانی Motion Analysis آمریکا، اولین و بزرگترین تولید کننده تجهیزات تصویربرداری تحقیقاتی و آنالیز حرکت در دنیا می باشد که به واسطه بهره گیری  از تجربه طولانی و تکنولوژی منحصر به فرد سخت افزاری و نرم افزاری، بیشترین سهم را از نظر استفاده در ارائه مقالات علمی و انجام تحقیقات در میان تولید کنندگان داراست، به طوریکه در 70% از مقالات ارائه شده مرتبط، از تجهیزات کمپانی Motion Analysis  استفاده شده است.

شرکت آرمان سنجش گستر به عنوان نماینده انحصاری و رسمی کمپانی Motion Analysis در ایران و با تجربه ارزشمند در زمینه ارائه این تجهیزات، امکان تجهیز آزمایشگاه های آنالیز حرکت و بیومکانیک و همچنین آموزش های کاربردی را دارا می باشد.

   

 

کمپانی Ergoneers آلمان در سال 2005 توسط گروهی از دانشجویان گروه ارگونومی دانشگاهفنی مونیخ، با هدف ساخت و توسعه سیستم ­های آنالیز رفتاری و بهبود عکس العمل شـخـص تاسـیـس گردید.از مــحـصـولات ایـن کـمـپانی مـی تـوان به سـیسـتـم های ردیـابـی و تحلیل حرکت چشم (Eye Tracking system) در مدل های تک و دو چشم، Wirelessو سیم دار و همچنین نرم افزار آنالیز و پردازش اطلاعات D-LAB اشاره نمود.

   

 کمپانی Bertec آمریکا در سال 1987 تاسیس گردید و در حال حاضر به عنوان یک کمپانی پیشرو در صنعت اندازه ­گیری نیرو در شاخه بیومکانیک مشغول به فعالیت می ­باشد. از محصولات این کمپانی می توان به صفحه نیرو در مدل های پرتابل و نصب شدنی در سایزها و رنج ­های اندازه ­گیری نیرو متفاوت، تردمیلهای مجهز به صفحه نیرو و سیستم های تعادلی و یا بالانس اشاره نمود.

   

 

کمپانی Biometrics انگلیس از سال 1991 با هدف تولید و ساخت سنسورهای اندازه گیری حرکت مفاصل و دستگاه الکترومیوگراف، شروع به فعالیت نمود. از محصولات این کمپانی می توان به الکترومیوگراف پرتـابل (DataLOG)، الـکتـرومـیوگـراف بی سـیم (DataLITE)، الـکـتروگونـیـامتـر بی سـیم برای مـفـاصل مـختلف، دسـتگاه انـدازه گیری قـدرت دست و انگشت و سـایـر سـنسورهـای بیـو مکـانیکی مورد استفاده در کارهای آنالیز حرکت اشاره نمود.

   

 کمپانی CSMi آمریکا فعالیت خود را از سال 1982 آغاز نمود و در طی این سالیان موفق به فروش و ارائه محصولات خود در بسیاری از دانشگاه ­ها،مراکز تحقیقاتی، بیمارستان ها و کلینیک ها ارائه نماید. از مهمترین محصولات این کمپانی می توان به دستگاه ایزوکینتیک HUMAC اشاره نمود که در گذشته تحت عنوان CYBEX به بازار ارائه می گردید.