OK
   
 

Discovery e-verywhere with you


  دانلود کاتالوگ کلی محصولات

                                            
                                                                                                                                                                                     

کمپانی  Angelantoni ایتالیا در سال 1932 در کشور ایتالیا با هدف تولید تجهیزات تست و آزمون، تأسیس گردید. از شرکت های زیر مجموعه این کمپانی می توان به ACS اشاره نمود که از سال 1952 در زمینه طراحی و تولید انواع محفظه های تست شرایط محیطی جهت انجام انواع تست ها بر روی اجزاء، قطعات و محصولات نهایی فعالیت دارد.
از محصولات این کمپانی می توان به محفظه های تست شرایط محیطی با قابلیت کنترل دما و رطوبت، شبیه ساز نور خورشید، شوک حرارتی (دو و سه محفظه)، تست وایبریشن، محفظه های تست باران، غبار، خوردگی، تست باتری و بسیاری دیگر از چمبرهای تست های محیطی اشاره نمود.

چمبرهای این کمپانی در دو سری استاندارد و چمبرهای خاص قابل استفاده در صنعت خودرو می باشد:

   
چمبرهای استاندارد سری Discovery
  چمبرهای قابل استفاده در صنعت خودرو
     

محفظه (چمبر) محیطی (Environmental chamber) که محفظه آب و هوایی (Climatic Chamber) نیز نامیده می شود، محفظه ای است که برای تست اثرات شرایط محیطی خاص بر روی محصولات بیولوژیک، محصولات و قطعات صنعتی، مواد اولیه و دستگاه ها و تجهیزات الکترونیکی استفاده می گردد.
یک چمبر می تواند به طریق های زیر استفاده شود:
 

1- به تنهایی برای تست اثرات شرایط محیطی بر روی نمونه آزمایشگاهی

2- برای آماده سازی نمونه آزمایشگاهی به منظور تست های فیزیکی و شیمیایی بیشتر

3- به منظور تولید شرایط محیطی برای به عمل آوردن و تولید نمونه آزمایشگاهی

یک محفظه (چمبر) تست محیطی به صورت مصنوعی شرایط محیطی را فراهم می آورد که یک ماشین، ماده، دستگاه یا قطعه در معرض آن قرار می گیرد. این محفظه ها همچنین برای شتاب دادن و تشدید اثرات شرایط محیطی بر نمونه های تست حتی شرایطی که انتظار وقوع آن ها نمی رود نیز استفاده می شود.

چمبر تست شرایط محیطی قابل ارائه تا ظرفیت های تا 1000 لیتر در مدل های استاندارد و محدوده دمایی -70 to +180 °C و رطوبت تا 98%

محفظه / چمبر های تست خوردگی یا سالت اسپری (Salt Spray , Corrosion Test Chamber)

محفظه/ چمبرهای تست شوک حرارتی (Thermal Shock Chamber)

محفظه (چمبر) های Walk-In

محفظه های تست باران / چمبر تست گرد و غبار (Rain test Chambers / Dust Chambers)

محفظه (چمبر) تست خلأ و  شبیه ساز ارتفاع از سطح دریا (Altitude Test Chamber)

چمبر مناسب برای تست های ارتعاشات (Vibration Test Chamber)

چمبر تست ایربگ (Airbag Test Chamber)

محفظه های شبیه ساز مادون قرمز و نور خورشید (Solar and IR Simulation Chamber)


نمونه های تولیدی، نمونه های آزمایشگاهی و یا قطعات قرار داده شده در داخل محفظه های تست در معرض یک یا چند مورد از پارامترهای محیطی ذکر شده در بالا قرار می گیرند تا قابلیت اطمینان و اثراث ثانویه آنها نظیر خوردگی تعیین گردد
.

یک محفظه محیطی می تواند یک اتاق کوچک باشد که هم برای تولید شرایط تست نمونه آزمایشگاهی و هم برای انجام تست مورد استفاده قرار گیرد. همچنین این محفظه ها متناسب با استفاده می توانند کوچکتر نیز شوند به حدی که بر روی دستگاه های تست جامع نیز قرار گیرند.

به دلیل آنکه شرایط مورد نیاز تست می تواند ساده یا پیچیده باشد، محفظه (چمبر) های تست محیطی نیز در ابعاد و اندازه می توانند بسیار تغییر کنند، این بازه شامل محفظه های تست رومیزی تا محفظه های تست بسیار بزرگ walk-in باشد که انسان می تواند درون آنها راه برود.

محفظه (چمبر) ها به صورت معمول دارای یک پنجره برای دید و یا ارتباط ویدیویی برای امکان نمایش نمونه یا قطعه درون خود هستند. محفظه های تست به منظور تسهیل نمایش قطعه یا نمونه درون خود دارای یک لامپ نور داخلی هستند، در زمان طراحی محفظه باید توجه گردد که حرارت تولید شده این لامپ ها در نظر گرفته شده و جبران گردد.

محفظه (چمبر) تست محیطی همانند تفاوت و فراوانی زیاد در ابعاد و اندازه دارای روش های کنترل کاربری متفاوتی از نمایشگر آنالوگ تا کنترلر های دیجیتال باLCD  رنگی هستند . همچنین محفظه های تست می توانند از طریق کامپیوتر، شبکه و وب نیز برنامه ریزی شوند.